بعد از یه خواب راحت(نزدیک 11-10 ساعت!!)، خستگی سفر و بی خوابی ها از بین رفت و کلمات بودند که بی وقفه جاری شدند و دستهایی که فقط موقع خواندن آنچه نوشته بودم آرام می گرفتند و از حرکت باز می ایستادند..<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

خیلی راحت با یک اخم همه ی آسودگی و راحتی خیالم به اندوه تبدیل شد و من ماندم و ناراحتی که چرا ناخواسته موجب آزار عزیزانم می شوم..

می دانستم باید سکوت کنم و فردا همه چیز به روال عادی برمی گردد، می دانستم در دلش چیزی نیست و از سهل انگاری دخترکش چشم پوشی می کند ولی..

شب را صبح کردن و انتظار گذشت زمان آزار دهنده بود چون خودم بیشتر از هرکس دیگری در مقابل اشتباهاتم آزارمی بینم و ناراحتی وجودم را انباشته می کند.

دخترکی که همیشه تظاهر به قوی بودن می کند درونش شکننده است و به راحتی طاقت از کف می دهد و باز تنها نقابی ست که صورتش را می پوشاند!!

خوشحالم که همه چیز تمام شد..

فکر اینکه تو هم ناراحت باشی بیشتر از پیش آزارم می داد. ولی مثل همیشه و باز بخشیدی.. و من ماندم و آمار اشتباهاتی که افزایش می یافت و فقط گفته ی تو امیدوارم کرد که هیچ کدام را تکرار نکردم..

باز هم تشکر..

...

..

.

از این دختر گل هم خیلی ممنون، کلی ذوق کردم و خوشحال شدم. مرسی یه عالمه..

شما هم مرسی. گفتم اگه برگشتم و دیدم خبری ازت نیست یه میل چندکیلویی بفرستم برات!

/ 9 نظر / 11 بازدید
asal

اوووووووووول

asal

چي شده؟ چيكار كردي؟ سهل انگاري يني چي؟ :( /اين شمايي كه ازش تشكر كردي كيه؟ /دنيا گلي الان خوبي؟ دختر ا بايد هم تو ظاهر هم باطن قوي باشه ها.مي بوسمت :)

محمد(حرف هایی از دل زمان)

سلام :) چقدر سخته اينکه آدم گاهی مجبور باشه خودش رو تحمل کنه ... خودی که ميدونه اشتباه کرده خودی که ......

anita

بعضی وقت ها سکوت يعنی فرياد

saleh

عاشق اين دورانه بعد از کنکورم .... علافيش ُ کتاب خوندناشو .و ....

حمید

سلام.خیلی خوبه آدم به اشتباهش واقف باشه و ... خیلی هم بهتر میشه اگه آدم سعی کنه اشتباهشو جبران کنه. سعی کن، حتما موفق میشی. به امید موفقیت ...

مهسا

آمار اشتباهات من كه سرسام آور سير صعودي طي ميكنه....همه همينجورن....خيلي ناراحت نباش...

ن.م

همه اشتباه می کنن ولی ما بچه کنکوری ها بيشتر از همه....البته ديگه نميشه گفت کنکوری....به من سر نمی زنی؟ازاد رو خوب دادی؟

Motefaker

كلمات زمانه ي ما ، كلماتي ساده اند . زلال همچون آب جويبارها ، جاري از دامنه ي كوهاي زنگارگون - در هواي پاك سحرگاهان . / تا بعدهاي خيلي بهتر