باز هم شروع..

مثل همیشه پر از سر و صدا.. یه زمانی باید به زور صداش را می شنیدی. توی هیچ جمعی صداش در نمی اومد. آروم و بی سر و صدا.. کار به کار کسی نداشت، هنوز هم نداره..<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

برعکس من و دینا.. هر چی من شیطونی می کردم و دینا حراف بود..

چند سالی هست که پوسته اش را شکافته و داره جبران تمام اون روزها را می کنه..

ولی باز هم ساکت تر و خانوم تر از همه ست.

صبح اومد برای خداحافظی.. با شور و هیجان، ولی دنیای خواب آلود به زور چشمهاش را باز کرد و کمی سرش را بلند کرد .. گفت خداحافظ! سرم را تکون دادم براش و .. رفت..

می خواستم بلندشم و بدرقه اش کنم ولی نای بلند شدن نداشتم.. خواهر بدی هستم.. خواهر کوچولوی عزیزم رفت ولی حتی از سر تختم بلند نشدم..

سعی می کنم هفته ی دیگه با مامان برم پیشش.. تازه نصف روز از نبودنش گذشته، دلم براش تنگ شده..

 

اسامی نیمه متمرکز هم اومد.. من و دینا 24 مهر امتحان عملی داریم برای گرافیک..

مامان و بابا که خیلی امیدوارند که من و دینا قبول شیم.. هم زیاد دور نمی شیم، هم باهم هستیم و هم نزدیک مینا خواهیم بود.. اینجوری خیالشون راحت ِ.

شازده خانم مهربون و عزیزم.. خیالت راحت شد؟ به زور ازم قول گرفتی.. باشه خانومی! این هم به خاطر تو. می رم امتحان می دم..

از فردا رسما درس خوندن شروع می شه.. نمی شه به امید گرافیک موند.. نتیجه ی نهایی فکر کنم آخرای دی میاد. اگه قبول نشم یعنی چند ماه اتلاف وقت..

قبول شدنم هم تغییری در برنامه ام نخواهد داد.. قولم را فراموش نکردم. مطمئن باش! به خاطر هردومون..

 

/ 16 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
asal

جای خواهرت خالی نباشه :) ایشالا که گرافیک قبول میشی ولی خیلی خوب کاری می کنی که برنامه ریزی کردی و شزوع کزدی.ایشالا موفق باشی.منکه همیشه برات دعا می کنم :) می بوسمت از دور دنیای شیطون :)

sorme

سلام دوست خوبم / برات دعا ميکنم هم برای تو هم خودم که دارم می خونم بزنم تو گوش کنکور هنر/

amir hossein

سلام: خوشحال میشم از شعبه جدید شبگرد دیدن کنید...راستی اگه دوست داشتی لیک هم بده...خانومی موفق باشی...

خاطرات يك مدير

سلام. اولين بار است اينجا می آيم. خيلی با احساس می نويسی که من نمی نويسم!دوستت مهسا هم روز تولدش با من يکيه. اين بود دو دليل برای اينکه باز بهت سر بزنم!!

نوشین

به نظر من درس بخونی بهتره....منم کاملا شرايطم مثل توست..اميدوارم سال ديگه قبول شی...مرسی که اومدی سر زدی

Fera

دنيا جون٬ قربون دل تنگ کوچولوت بشم! قدر خواهر رو بدون که من خيلی آرزوش رو داشتم. اميدوارم با تلاش به اونچه که خواسته ته برسی.

میناهه

سلام دنيا جونم - ايشاالله که قبولی - دنيا جونم مرسی که اومدی بدرقم - من دارم ميرم - هوای مانی داشته باش - ميناهه

شازده کوچولو

سلام پری خانم نازم. خوبی فدای تو بشم. شازده فدای دختر خوشگل حرف گوش کنش بشه الهی. نانازم ممنون که به حرفم گوش کردی دوست دارم يه عالمه .مواظب خودت باش راستی مگه تو نميخواستی با مينا بری؟

saleh

ایشالا به حقت برسی ... می دونی اونقدر نا عدالتی دیدم تو کنکور که دیگه حالم از هر چی کنکوره به هم می خوره...دوستی ! که تا دیروز چیزی از هنر نمی دونست امروز تو بهترین رشته هنر می شینه... کسی که بخاطر پدرش از زاهدان میاد تهران ... از پزشکی مجارستان! میاد پزشکی بهشتی! ... ولی ولشون کن من و تو درسمون رو می خونیم و به هدفمون می رسیم و به اونا و کسانی که یه همچین رویه ای رو راه انداختن ارزش یه برگ خشک رو هم نمی دیم...